MENÜ
GİRİŞ YAP

Dijital Harita Müşterileriniz, size ait konum ya da adresi tespit etme konusunda sıkıntı yaşıyorsa eğer dijital harita hizmeti ile birlikte bu sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilir ve onlara büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Birçok firma rehberinde ne yazık ki yanlış noktada işaretlenmiş çok sayıda firmaya rastlıyorsunuz ve bu da müşterileri yanıltabiliyor. Doğru adres paylaşımının yanı sıra harita görseli üzerinde yapılan işaretlemeler çok daha fazla fayda sağlıyor ve aslında amacımız da tam olarak budur. Navigasyon cihazlarını en doğru şekilde yönlendirmeye ve müşterilerinize adreslerinizi sağlıklı bir şekilde iletmeye özen gösteriyoruz. Dijital harita desteği ile birlikte bunu başarmış durumdayız ve müşterilerimizden aldığımız yorumlar da bizleri mutlu etmeye devam ediyor. Dijital Haritanın Avantajları Dijital harita gerçeğinden daha detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz ve sizlere sunduğumuz bu hizmetin avantajlarını da yine bu yazımızda bulabileceksiniz. Google’nin yaptığı araştırmalara göre insanlar internet üzerindeki aramalarını genellikle akıllı telefon aracılığı ile yani mobil aracılığı ile yapıyor. Firmaları ziyaret eden müşterilerin büyük bir kısmı da yine aramalarını bu şekilde yapan kişilerden oluşuyor. Bu gerçeği bildiğimiz için çalışmalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz. Mobil üzerinden gerçekleştirilen aramalarda insanların sizlere daha kolay bir şekilde ulaşması için dijital harita ayrıcalığını sunduk ve bu ayrıcalık sayesinde adres tarifi ve erişim konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor.

Dijital Harita Neleri İçeriyor?

  • Firmanızın adres bilgisini en sağlıklı şekilde tespit ettikten sonra enlem ve boylam bilgisi ile birlikte dijital haritada yer veriyoruz ve bu da müşterilerinizin size ulaşmasını daha kolay hale getiriyor.
  • Yol tarifinin yanı sıra fotoğraf ve video desteği ile birlikte müşterilerinize gerçek bir adres tarifi ayrıcalığı sunuyoruz.
  • Dijital harita desteği ile birlikte aramalarda üst sıralarda yer alırsınız ve insanların sizi bulması da daha kolay bir hal alacaktır.
  • Harita ile birlikte firmalarınıza ait logo ve sosyal medya hesaplarınız da yine bu sayfada yerini almış olacaktır.
Çok daha kurumsal bir görüntü ve gerçek bir kimlik için sizler de bu ayrıcalıktan en iyi şekilde faydalanabilir ve online dünyada kendinizi gösterebilirsiniz.

Dijital Haritalara Nasıl Kayıt Olunacak?

  • Dijital harita kaydı için personel kadromuzdan arkadaşlarımız sizlere ulaşıyor ve gerekli bilgilendirmeyi de tüm ayrıntıları ile birlikte sizinle paylaşıyor. Dijital pazarlama danışmanlığı ile birlikte kayıt sonrası sizleri ne gibi avantajların beklediği de yine detaylı bir şekilde aktarılacaktır.
  • Çalışma arkadaşlarımız kayıt oluşturabilmek adına birtakım bilgilere ihtiyaç duyacaktır. Firma bilgilerinin yanı sıra şahıs bilgileri de bu süreçte ihtiyacımız olan bilgilerden bazılarıdır. Gerekli paylaşım yapıldıktan sonra süreç başlatılıyor ve harekete geçiliyor.
  • Yerel arama birimindeki uzman arkadaşlarımız enlem ve boylam tespiti ile birlikte adres bilgilerinizi de sağlıklı bir şekilde kayıt altına alıyorlar.
  • Firmanızın harita üzerindeki incelemesi yapılır ve gerekli değerlendirmeler neticesinde kayıt linklerinin sizinle paylaşılması da çok uzun sürmeyecektir.
  • Süreç tamamlandıktan sonra sizlere gerekli bilgilendirme yapılıyor ve üyeliğiniz boyunca tüm aramalarda görüntülenme fırsatı buluyorsunuz.
Dijital harita desteği ile birlikte online dünyada çok daha özel bir kimliğe sahip olacaksınız ve müşterileriniz ile olan iletişiminiz de kesinlikle çok daha kusursuz bir hal alacaktır. Online dünyada belirlenecek olan kimliğiniz sayesinde daha geniş kitlelere ulaşabiliyor ve bununla birlikte müşteri portföyünüzü de büyüme şansı buluyorsunuz. Sizler de bu fırsatı değerlendirebilir ve hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz.

ARADIĞINIZ YERİ BULAMADINIZ MI?
Firma Rehberi’nde bulunamayan adreslere yer yok. Bulamadığınız işletmeyi en hızlı şekilde ve ÜCRETSİZ olarak hemen ekleyerek, ihtiyacınız oldğunda bilgileri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.
Son Eklenen Yazılar
Yurt dışından alışverişe 5 ürün kısıtlaması
Yurt dışından alışverişe 5 ürün kısıtlaması
Yurt dışı alışverişleri için 5 ürün kısıtlaması yakın bir zamanda yürürlüğe giriyor. Bundan böyle posta ya da hızlı karg
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ BESLENME İLE NASIL GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ BESLENME İLE NASIL GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ
BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ BESLENME İLE NASIL GÜÇLENDİREBİLİRSİNİZ İmmün sistem olarak da bildiğimizi bağışıklık sistemi vü
Coronavirüs ( Koronavirüs ) Nedir ? Nasıl Bulaşır ?
Coronavirüs ( Koronavirüs ) Nedir ? Nasıl Bulaşır ?
Coronavirüs ( Koronavirüs ) Nedir ? Nasıl Bulaşır ? Korunmanın Yolları Nelerdir. 2019 Yılının sonlarına doğru çin ülkesinde ba
2019 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek?
2019 Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek?
2019 Kurban Bayramı yaklaşırken emekli vatandaşlar 1000 lira ikramiyelerin ne zaman yatacağını araştırma başladılar. 2019 Kurban
BitCoin YILIN rekorunu Kırdı !
BitCoin YILIN rekorunu Kırdı !
Bitcoin yılın rekor düzeyi 9 bin 322 doları gördü Piyasaların en yüksek hacimli kripto para birimi olan Bitcoin, son 24 saatte yüzd
TOKİ kura çekimi 26 Haziran’da başlıyor
TOKİ kura çekimi 26 Haziran’da başlıyor
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, 50 bin sosyal konut projesinde şimdiye kadar 15 bin 125 konutun kura çekiminin tamamla
Yeni Çıkacak İphone Kalıpları Sızdırıldı
Yeni Çıkacak İphone Kalıpları Sızdırıldı
İphone 11’e Ait Olduğu Düşünülen Kalıplar Görüntülendi Hemen her gün yeni İphone olduğu söylenen tasarımları ortaya çık
Apple Üç Ülkede Güvenlik Nedeni İle Adaptörleri Topladı
Apple Üç Ülkede Güvenlik Nedeni İle Adaptörleri Topladı
Yapılan açıklamayla Apple, priz adaptörlerini üç ülkede topladığını açıkladı. İngiltere, Singapur ve Hong Kong’da kullanıl
20-28 Nisan – Mersin Yenişehir Mobilya Fuarı
20-28 Nisan – Mersin Yenişehir Mobilya Fuarı
Mersin yeni şehir de gerçekleşecek olan Mobilya fuarında birbirinden güzel ürünlerin yanı sıra imalatçı ve tüketici bir araya ge
Adana mobilya ve ahşap makine fuarı
Adana mobilya ve ahşap makine fuarı
Adanalı işletmecilerin beklediği mobilya ve ahşap makine fuarı bugün başladı. 14 nisana kadar fuarı ziyaret etmek isteyecek ziyaret