MENÜ
GİRİŞ YAP

Prense Masaj Salonu (İSTANBUL)

Hizmetler:
Markalar:
Halaskar gazi CAD. Saksı SOK. NO: 17, D:KAT: 4, 34381 Şişli / İstanbul
(0 OY)
(0 OY)
AÇIK 09:00 - 23:00

Prenses Masaj Salonu Masaj’da Kalite.. %100 Mennuniyet garantisi ile siz beylere MEB diplomalı Genç Bayan Masöz’lerimizle hizmet vermekteyiz. Farkımızı farketmeniz için sizi masaj salonumaza bekliyoruz !… Aroma Terapi Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas,eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına faydalı olur. Aromatik yağların keyifli kokusu,duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Aromatik yağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşerek kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi,masajla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılır. Derin Doku Masajı Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür. Vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır. Terapi sırasında sert basınç uygulanarak kaslar üzerinde vücudun dengesi sağlanmaya çalışılır. Bali Masajı Bali masajı,kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan masajda özellikle el ve ayak bölgesinde yoğunlaşılır.. Klasik Masaj Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlar, dairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür. Vücuda kısmen ya da tamamen uygulanmak sureti ile bu masaj türü ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda bu masaja halk arasında spor masajı’da denilebilmektedir. Sporcu insanların fiziksel gelişimleri için son derece önemli bir etken olan klasik masaj, tansiyonu düzenleme ve kas ağrılarını giderme konusunda birebirdir. Sadece bununla kalmayan klasik masaj adı altında uygulanacak olan işlemlerde kan dolaşımının hızlanması ve vücuda rahatlama hissinin gelmesi de sağlanmaktadır. Klasik masaj Sonucunda elde edilen olumlu veriler arasında hücrelerin yenilenmesi de gelmektedir. Stres ve yorgunluk sorunu çok olan ya da sık sık tekrarlayan kişiler bu öncelikli olarak bu masaj türünü tercih etmelidirler. Bu masaj yöntemi ile kişi gündelik hayatına daha aktif ve pozitif bir şekilde başlayabileceği gibi kendini daha iyi hissedebilecektir.

FİRMA DETAYLARI
  • Çalışma Saatleri Pazartesi : 09:00 - 23:00 Salı : 09:00 - 23:00 Çarşamba : 09:00 - 23:00 Perşembe : 09:00 - 23:00 Cuma : 09:00 - 23:00 Cumartesi : 09:00 - 23:00 Pazar : 09:00 - 09:00
  • Telefon(lar) 0(212) 224 24 22
  • Ödeme(ler) Nakit Visa Master Card
  • Yetkili(ler)
  • YORUMLAR
  • YORUM YAP
“Prense Masaj Salonu” Hakkında Yorum Yazın!
300
ARADIĞINIZ YERİ BULAMADINIZ MI?
Firma Rehberi’nde bulunamayan adreslere yer yok. Bulamadığınız işletmeyi en hızlı şekilde ve ÜCRETSİZ olarak hemen ekleyerek, ihtiyacınız oldğunda bilgileri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.